Ucuz büro mobilyaları playstation koltukları
Damla Ofise Hoşgeldiniz Giriş Yapın yada Yeni Hesap Oluşturun.
 • Ofis Mobilyaları

  Ofis mobilyaları fiyatları İstanbul

 • Ofis Koltukları

  Ucuz ofis koltukları çalışma koltukları

 • Playstation Koltukları

  En ucuz roza playstation koltukları

 • Konferans Koltukları

  Ucuz konferans koltuğu fiyatları

Sepetiniz boş!

Ofis Mobilyaları

Ana kategorimizde ofisiniz için gerekli olan tüm ofis mobilyalarına ait ürünlerin  modellerini, istediğiniz ölçülerde ve uygun fiyata bulabilirsiniz.

Başta vip odanız için vip makam takımlarıyla birlikte ofis makam masalarını, personelinizin rahat ve verimli çalışmalarını sağlayacak ofis çalışma masalarını, çoklu çalışma grup masalarını, önemli kararları alacağınız toplantı odanız için ofis toplantı masalarını, misafirlerinizi karşılayacak olan holünüze ait ofis danışma banko mobilyalarını, masanızda kalabalığa sebep olan evraklarınızı hem belirli bir intizamda düzenlemenizde yardımcı, hemde estetik bir görüntüyü sağlayan ahşap ofis dosya dolaplarını ve bunlara ait onlarca değişik ölçü ve uygun fiyatlı modellerimizi görebilirsiniz. Ürünlerimiz iki yıl damla ofis garantisinde olup İstanbul içi teslimat ve montaj firmamıza aittir. Diğer soru ve önerileriniz için lütfen irtibata geçiniz.

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Bonito Eko Çalışma Masaları Ölçüleri: Bonito Eko Çalışma Masası  :160*85*75 ölçülerinde; 30 mm melamin üst tabla ve ayaklar, 18 mm melamin önperdeden oluşmaktadır. Bonito Eko Çalışma Masası Etajeri :80*50*75 ölçüsündedir. 30mm melamin üst tabla ve ayaklar, 18mm melamin önperde.(Fiyata dahil değildir.) Bonito Eko Çalışma Masası Kesonu :   40*45*..
0 yorum yapılmış.
  Albinos Büro Masaları : 160*90 *75  18+18 mm  melamin üst tabla  suni deri sümenli 30 mm melamin alüminyum profil geçme ayak Albinos Büro Sehpa :  65*50*45    18+18 mm  melamin üst tabla 30 mm melamin ayak Albinos Büro eEtajer  :  80*50*75    18+18  mm  melamin üst tabla, üç çekmecel..
0 yorum yapılmış.