Ucuz büro mobilyaları playstation koltukları
Damla Ofise Hoşgeldiniz Giriş Yapın yada Yeni Hesap Oluşturun.
 • Ofis Mobilyaları

  Ofis mobilyaları fiyatları İstanbul

 • Ofis Koltukları

  Ucuz ofis koltukları çalışma koltukları

 • Playstation Koltukları

  En ucuz roza playstation koltukları

 • Konferans Koltukları

  Ucuz konferans koltuğu fiyatları

Sepetiniz boş!

Ofis Bankoları

Ofisinizin giriş bölümü bizim için oldukça önemlidir. Çünkü ofisinize gelenleri girişinizde ki mobilyalar karşılayacaktır. İlk intiba bu yüzden önemlidir. Bu kategorimizde danışma bölümünüz için onlarca alternatifli banko modellerimizi, değişik ebatlarda ve uygun fiyata sunmaktayız. Mutlaka biri sizin için uygundur. Ahşap bankodan, karşılama ofis bankosuna, S banko modelinden sekreter danışma bankosuna kadar birçok model mevcuttur. Ofis bankoları genelde kullanılacak alana göre yapıldığından dolayı hazırda pek bulunmamaktadır, ürünlerimiz özel ölçülen dirilip yapılmaktadır. Ürünlerimiz iki (2) yıl garantili olup İstanbul içi teslimat ve montaj firmamıza aittir.

ofis bankoları

banko mobilya

ucuz danışma bankoları

karşılama bankosu

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
140*115*75 ölçülerinde olan ofis bankosunun üst tablası 30 mm tek tabladan oluşmaktadır. Ofis danışma bankosunun ayakları özel alüminyum profil metalden olup elektrostatik toz boyalıdır. ..
0 yorum yapılmış.
160*115*75 ölçüsünde olan ofis danışma bankoları tamamen melamin malzemeden oluşup, üst tablası 30 mm dir. ..
0 yorum yapılmış.
160*115*75 ölçülerinde melamin malzemden oluşan ofis bankosu üst tablası tek tabla 30 mm, ön perde cam ve banko yan ayakları MDF malzemeden oluşmaktadır. Ofis bankosunun altında dolap ve 3 adet çekmece mevcuttur. ..
0 yorum yapılmış.